ארוחות שבת וחג בכלים מעוצבים שכל משפחה אוהבת

תמיד נאמר כי חגים ומועדים לששון משלבים בהם זיכרונות נעימים של שולחנות גדולים ומפוארים לכל המשפחה ואורחיה. השולחנות מעוצבים בקפידה בכלים מרהיבים של שבת וחג בלבד, גם אם המשפחה שלכם רגילה לארוחות מסודרות בצוותא בכל יום חול, הרי כי לארוחות שבת וחג יש תמיד טעם וניחוח ייחודיים משלהם,ארוחות אלו מוגשות בהידור ובכלים מעוצבים למטרה זאת. אצל משפחות שומרות מסורת ומצוות חשוב מאוד להבדיל בין קודש לחול וזו אחת הסיבות שישנה הקפדה רבה על הכלים המתאימים לכך והקפדה זו יוצרת זכרונות. חנויות מיוחדות כמו פלרמו, משווקות כלים ואביזרים מעוצבים המיועדים לבית הדתי והחרדי במחירים נגישים מאוד עם מגוון גדול של עיצובים שקולע לטעם האישי של בעלת הבית בסגנונות שונים, להנאתם של בני הבית ואורחים מכובדים. 

זכרונות מבית אבא מתחילים בשבת

הזיכרונות שמלווים אותנו מבית אבא ומהשולחן שאמא ערכה ממחישים כמה חשיבות יש גם לכלים המעוצבים שמתלווים לאביזרים המתאימים כמו מפות ומפיות, אגרטלים, חבקי מפיות וסכו"ם אסתטי. האווירה הנעימה בבית מתחילה עם ההרגל להניח על השולחן מערכות כלים מותאמות לשאר האבזור וחפצי הנוי שמלווים אתכם מסביב. כאשר המפות שמותאמות לשבת ולחג הן לבנות ופרחוניות, חגיגיות ומשרות את התחושה של שבת קודש אנחנו נהנים עוד יותר מההתכנסות המשפחתית ושמחים לחלוק את הברכות והזמירות יחד בצוותא. זוהי ללא ספק תמונה יפה שנישאת אתנו והיא אחראית גם לכך שאנחנו מכבדים מסורת ונהנים לשחזר אותה גם הלאה בדור הבא. 

מסורת של איכות ויופי נשארת לעד

כשאת מניחה את מערכת הכלים היוקרתית ליד כל כיסא ומוסיפה ביד אוהבת את המפיות המקופלות, מוסיפה זר פרחים וחפץ נאה להרחיב את הדעת, את יוצרת תמונה מושלמת שכל פרט בה מהנה ומוסיף לביתיות של המשפחה. כל זיכרון כזה של פמוט דקורטיבי או קישוט יפהפה שמוסיף עניין ומגביר את ההנאה משולחן החג, מעורר בנו את הרצון להמשיך מסורת זאת גם להבא. בפלרמו רואים חשיבות רבה בכך שנתאים לכם את הכלים היפים ביותר שאפשר למצוא במחירים נוחים ובהיצע מגוון לכל טעם.
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
פוסטים אחרונים
עקבו אחרינו