יודאיקה להמשיך את המסורת

יודאיקה מובחרת – הכלים היפים של המסורת היהודית

המנהגים והטקסים ביהדות מוסיפים הרבה מאוד עניין לחיי היום יום, בהשראתם אנשים יוצרים ומייצרים פריטים שונים וחפצי נוי נפלאים. בכל בית יהודי ניתן למצוא לפחות אביזר אחד או שניים של יודאיקה כמו  פמוטים לשבת, חנוכייה ומזוזה. אין בית מסורתי אחד שלא מחזיק מגשים וכלים מיוחדים לארוחות שבת וחג, כמו מגש מצות ומגש חלות לשבת, צלחת הסימנים או כלי הבדלה. פריטים אלה עברו במשך שנים מדור לדור בעם ישראל. עם השנים אותם פריטים זכו לעיצובים מרהיבים ומיוחדים באמצעות חומרים איכותיים כמו כסף, פורצלן וזכוכית. בהשראת עיצובים עתיקים ומסורתיים או השפעות מודרניות למיניהן, הכיתובים יישארו תמיד אותם כיתובים אבל העיצובים משתנים. בפלרמו מוצעים לכם כלי יודאיקה מעוצבים בסגנון האישי שלכם בהקשר למסורת המשפחתית שלכם. 

להצטייד לבית לכל המועדים

אם אתם מקימים משפחה ובונים בית בישראל, זה הזמן שלכם להצטייד בכל מה שדרוש לכם כדי לקיים אורח חיים דתי או חרדי כהלכתו ועם הכלים הנאים ביותר. תוכלו למצוא את כל מה שנחוץ לשבת קודש – פמוטים, מגש לחלה ומפה לכיסוי, כלי הבדלה מהודרים ומעוצבים בסגנונות שונים לבחירתכם, ותוכלו ליהנות מהאסתטיקה והיצירתיות שבעיצוב כלים אלה. הכל מעוצב ברוח מסורות שונות של עדות ישראל ומזכיר את הכלים מבית אבא ששימשו גם את הוריכם. לאחר הצטיידות לשבת תוכלו למצוא גם את כל מה שנחוץ לכם לחגים, מחגי תשרי וחנוכה ועד פסח. הכל מוגש לכם בהידור רב ובמחירים מעולים שכל אחד יוכל להרשות לעצמו.

מתנות למשפחה ולאורחים מחו"ל

משפחות דתיות וחרדיות רגילות לארח ולהתארח בארץ ובחו"ל ולכן מתנות יודאיקה מארץ ישראל הן מתנות מוערכות ואהובות מאוד, במיוחד כשהן איכותיות. בפלרמו מציעים לכם שפע של עיצובי יודאיקה שונים שתוכלו לקחת אתכם למשפחה שאצלה אתם מתארחים, או להציע במתנה לאורחים שלכם שתרצו להעניק להם מכל טוב המסורת היהודית. המתנות מלוות את האורחים והופכות למזכרת נהדרת לחגים ולשבתות שביליתם יחד ומשמשות אותם גם בביתם לתוספת יידישקייט מקסים גם שם. זוהי המתנה האולטימטיבית שתתאים לכולם משום שתמיד נחמד שיש בבית עוד פריט יהודי בעיצוב מיוחד ואסתטי במיוחד.

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
פוסטים אחרונים
עקבו אחרינו